EV İLAÇLAMA

Istanbul ilk böcek ilaclama ekibimiz evlerinizi yuva edinen haşereleri en kısa zamanda etkisiz kılarak sağlıklı ve huzurlu alanlara ulaşmanızı sağlar. Dışarıda yaşam süren böcek ve fare türleri, evlerimizin içine yiyecek bulmak için çeşitli alanlardan ulaşırlar. Böcekler evimizin içine gizlenerek uzun bir süre yaşayabilirler. Ancak böcekler yumurta bırakarak çoğaldıkları için kısa bir süre sonra sayıları yüzlere ulaşır. Böceklerin yuvasını tespit etmek profesyonel yöntemler dahilinde mümkündür. 

Haşere ile mücadele de profesyonel kadrosuyla görev alan servislerimiz, evlerinizi haşerelerin etkisi altından en kısa zamanda kurtarmaktadır.

Böceklerin Evlerimize En Fazla Geçiş Sağladığı Alanlar;

  • Kapı boşluğu, kapı aralıkları
  • Açık camlar
  • Cam ve kapı pervazı boşlukları
  • Balkonlar
  • Dışarıdan gelen poşet ve eşyalar

Evlerinizi böceklerden uzak tutmalısınız çünkü bu zararlı canlılar sizin ve ailenizin sağlığını daima tehlike altına alacaktır. Mikrop ve virüs taşıyıcısı olan haşereler ciddi hastalıkların yaşanmasına neden Olurlar. Ev ilaçlama hizmetimiz ilaçlama uygulamaları ile beraber ortamda var olan mikrop ve bakterileri de dezenfekte eder.

Zararlı Haşere Ve Fare Türleri;

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, Alman hamam böceği, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi

Haşerelerden Kurtulmak

Haşerelerden kurtulmak için profesyonel destek almalısınız. Aksi uygulamalar daima sonuca ulaşamayarak haşere sorunun tekrar tekrar yaşanmasına neden olmaktadır. İstanbul ilk böcek ilaclama servisimiz 7 gün 24 saat haşereler ile mücadele sağlayarak yaşam alanlarınızı korumaktadır.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.